Zapraszamy do współpracy z portalem wiekdwudziesty.pl !

Chcesz zdobyć doświadczenie dziennikarskie? Zapraszamy do współpracy z portalem wiekdwudziesty.pl!  Chętnie opublikujemy zapowiedzi oraz relacje z ciekawych wydarzeń i inicjatyw, recenzje książek oraz artykuły historyczne.  Możliwość okazjonalnej lub stałej współpracy. Zapewniamy wsparcie w postaci korekty tekstów oraz edycji zdjęć, a także promocję publikowanego materiału między innymi w mediach społecznościowych oraz na forach tematycznych.

Portal historyczny wiekdwudziesty.pl to dynamicznie rozwijający się serwis o ogólnopolskim zasięgu, dziennie odwiedzany przez kilkuset unikalnych użytkowników.  Wiekdwudziesty.pl to zarejestrowany tytuł prasowy, posiadający numer ISSN, przyznawany publikacjom ciągłym. Współpracujemy z wieloma organizacjami, instytucjami i wydawnictwami.

Stałym współpracownikom,  którzy zdecydują się dołączyć do zespołu redakcyjnego oferujemy m.in. legitymacje prasowe, wizytówki, możliwość otrzymywania bezpłatnych egzemplarzy recenzenckich książek, wejściówki i akredytacje na wydarzenia związane z historią XX wieku (filmy, wystawy itp.)

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :

redakcja@wiekdwudziesty.pl

Na maile odpowiadamy zawsze w ciągu 24 godzin. W razie braku odpowiedzi, prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli faktycznie nie odpisaliśmy – o ponowny kontakt.

Szczegółowe informacje dotyczące publikacji artykułów historycznych

Poniżej przykładowe plakaty werbunkowe z okresu drugiej wojny światowej:

WAAAF_Recruiting_Poster

Plakat rekrutacyjny z 1942 roku, zachęcający do wstąpienia w szeregi Pomocniczej Służby Kobiet Australijskich Sił Powietrznych. źródło: Wikimedia Commons, domena publiczna.

 

WW_II_Paratroop_recruiting_poster

Plakat rekrutacyjny amerykańskich jednostek spadochronowych z okresu II Wojny Światowej. źródło: Wikimedia Commons, domena publiczna

Opublikuj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*