Konkurs walentynkowy

 

Mamy dla Państwa szybki konkurs walentynkowy – do wygrania dwa podwójne zaproszenia na pokaz filmu „Biała jak mleko, czerwona jak krew”, który odbędzie się w Gdańsku, 14 lutego.

 

Biała jak mleko_plakat

O filmie:

Historia romantyczna przeżywana przez nastolatka. Wielkie trudy i wielkie owoce młodzieńczej miłości. Film, który daje do myślenia i pobudza do walki o najważniejsze w naszym życiu wartości. Film o młodzieży, ale nie tylko dla młodzieży. Dedykowany tym wszystkim, którzy wierzą, że miłość góry przenosi. 

Leo ma 16 lat i jest zakochany w piłce nożnej i ognistorudych włosach Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Wkrótce Leo dowiaduje się, że dziewczyna jest chora na białaczkę. Wobec jej cierpienia nasz bohater zaczyna dojrzewać i dokonywać swoich wyborów na oczach tych, którzy są obok niego i go wspierają: koledzy, rodzice, wychowawca. 
Ambicją reżysera filmu „Biała jak mleko, czerwona jak krew” była chęć uchwycenia bohaterów takimi, jacy są naprawdę. Film niezwykle wyraźnie pokazuje świat młodzieży, ich wyborów, silnych emocji, które targają młodym człowiekiem, zwłaszcza wtedy, gdy w jego życiu dochodzi do sytuacji, w których podejmuje najważniejsze z życiowych decyzji. Gdy przychodzi mu się zmierzyć z cierpieniem i wizją śmierci kochanej osoby”

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy dziś do godziny 20.00 wysłać zgłoszenie z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@wiekdwudziesty.pl 

Osoby, które nadeślą swoje zgłoszenia jako dwudzieste i trzydzieste, otrzymają podwójne zaproszenia na film :) Wyniki konkursu podamy dziś, tuż po 20.00

Opublikuj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*